Podmínky služby

Úvod

Vítejte na webu Sensové Masáže, exkluzivní platformě pro objevování nejlepších erotických masážních salónů. Naše služby jsou určeny k poskytování relaxačních a erotických masáží, které jsou určeny k rozvoji osobního blaha a relaxace. Při používání našich služeb a procházení našeho webu se na vás vztahují tyto Podmínky služby. Prosíme, abyste si je pečlivě přečetli. Používáním naší webové stránky souhlasíte s těmito podmínkami služby. Pokud s těmito podmínkami nesouhlasíte, nepoužívejte prosím naše služby.

Služby a obsah

Naše webová platforma nabízí širokou škálu masážních služeb, od relaxačních po senzorické a intimní zážitky. Veškerý obsah poskytovaný na našem webu, včetně textů, grafiky, fotografií a informací o službách, je chráněn autorským právem a dalšími právními předpisy o duševním vlastnictví. Uživatelé se zavazují, že nebudou tento obsah kopírovat, reprodukovat, přeprodávat nebo využívat pro jakýkoliv komerční účel bez výslovného písemného souhlasu majitele webu.

Odpovědnost

Veškeré služby prováděné prostřednictvím našeho webu jsou poskytovány na základě 'jak jsou' bez jakékoliv záruky. Nevylučujeme ani neomezuje...

Uživatelské chování

My, v Sensové Masáže, očekáváme, že uživatelé našeho webu budou jednat s úctou a integritou. Jakýkoliv uživatel, který poruší zásady slušného chování, může být bez varování vyloučen ze služby. Je zakázáno využívat naše služby k nelegálním činnostem nebo k aktivitám, které by mohly poškodit nás nebo jiné uživatele.

Kontaktní informace

Pro více informací nebo v případě jakýchkoliv dotazů ohledně našich Podmínek služby, prosím, neváhejte nás kontaktovat na: [email protected]. Majitel webu, Dalibor Novotný, Kounicova 50, 602 00 Brno, Česká republika.